SVADOBNÝ CATERING

Ak ste sa rozhodli, že svoj veľký deň si budete organizovať sami, vieme Vás odbremeniť od nepríjemných časových úloh spojených s Vašou
svadbou, aby ste sa mohli venovať len príjemných záležitostiam. Náš svadobný servis Vám ponúka:

  • Zostavenie cocktail menu šité na mieru
  • Prenosné bary
  • Profesionálnych barmanov
  • Barmanskú show
  • Skúseného svadobný DJa
  • Svadobného fotografa
Cocktail menu & Interné a externé bary & Profesionálny barmani a barmanská show & Svadobný fotograf & Svadobný DJ

Ponuka služieb pre Vašu svadbu

Cocktail menu

Každá svadobná oslava sa určite nezaobíde bez poriadnej oslavy a samozrejme pitia. Preto Vám ponúkame vynikajúce cocktaily šité na mieru, ktoré ešte viac spríjemnia Váš veľký  deň. Naši skúsení barmani Vám namiešajú drinky rôznych variácií a chutí tak aby bol každý hosť maximálne spokojný.

Na vyber máte širokú ponuku nealko cocktailov, osviežujúcich ľadových čajov, skvelých limonád až po klasické ale aj netradičné cocktaily, ktoré neochutnáte nikde inde. Ak neradi strácate čas popíjaním „dlhých“ cocktailov, vieme Vám zabezpečiť exkluzívne a prémiové destiláty najvyššej kvality.

Interné a externé bary

S našimi prenosnými barmi a komplet vybaveným už nebude záležať na tom či sa svadobná oslava bude konať dnu alebo von. Jedine na čom bude záležať je to, aby ste sa dobre zabavili a počas akcie nikdy nezastali smädný.

.

Profesionálny barmani a barmanská show

Želáte si spestriť svadobnú zábavu? Vytvoríme Vám dych vyrážajúcu barmanskú show, ktorá dokáže okoreniť a spríjemniť Váš svadobný program.

Svadobný fotograf

Svadobné fotografie, to je zachytenie tých najcennejších chvíľ a okamihov vášho dňa s veľkým D . Fotky na ktoré budete spomínať po celý zvyšok svojho života. Či už sa jedná o nervózne prípravy, slávnostný svadobný obrad, pri ktorom si poviete svoje ,,áno“ či samotná oslava svadby s tými, ktorí sú Vám najbližší.

Svadobný DJ

Viete si predstaviť svadbu bez tancovania? Asi určite nie, preto Vám vieme poskytnúť skvelého DJa, ktorý nezanechá žiadne nohy bez pohybu na tanečnom parkete. O osvetlenie a ozvučenie sa samozrejme nemusíte starať, všetko Vám zabezpečíme my.