Dlhorocné skúsenosti

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti gastronómie sme založili cateringovú spoločnosť za účelom poskytovania exkluzívnych a netradičných služieb v oblasti bar a food cateringu.

Sofistikované sluzby

K príprave našich cocktailov používame vždy prémiový alkohol a kvalitné suroviny. Sme ambiciózna spoločnosť so snahou byť pre Vás tým najlepším rozhodnutím. Presvedčte sa o kvalite našich služieb a nechajte sa inšpirovať našou ponukou.

Food & Bar Catering

Základom našej ponuky sú sofistikované cateringové služby. Catering od nás, to je do detailov premyslená spolupráca barmanov, gastronómov, technikov a mnohých ďalších profesionálnych odborníkov. Je to tiež perfektne fungujúca logistika, špičkové barové vybavenie a prvotriedny personál.

Naša dlhoročná tradícia i dobrá povesť by sa dali zhrnúť do niekoľkých jednoduchých slov :

profesionalita, kvalita a spoľahlivosť.

Spoľahnite sa na nás a vychutnajte si príjemné chvíle so svojimi hosťami.

Zabezpečíme všetko, čo je nevyhnutné pre úspech vášho eventu

Profesionálny barmani vašim hosťom odporučia a namiešajú niektorý z obľúbených koktailov Ak máte chuť na niečo s výšším obsahom alkoholu pripravíme pre Vás degustáciu kvalitných whisky, rumov, ginov. Ak máte záujem hosťom okrem kvalitných nápojov ponúknuť netradičný a jedinečný zážitok, v ponuke máme pútavú barmanskú ohňovú show alebo flair show. Barové pulty, osviežujúce miešané nápoje, flairoví barmani, barmanská show, zabezpečenie personálu, riadené degustácie a to všetko pod jednou strechou.

Nechajte všetko na nás

Stačí vysloviť Vaše požiadavky a my zabezpečíme úplne všetko od naplánovania eventu až po jeho produkciu a realizáciu. či sa už jedná o formálne alebo neformálne akcie, netypické svojim rozsahom a počtom pozvaných hostí, náročné na prípravu od malých firemných stretnutí, rokovaní, pracovných posedení cez slávnostné recepcie, oslavy a výročia v náväznosti na vzdialenosť od našej firmy so sídlom v Banskej Bystrici.

Kontaktný formulár

V prípade akýkoľvek otázok
nás kedykoľvek kontaktujte.